Õige suurusega minilao valimine

Panipaiga üürimine võib osutuda elupäästjaks, kui oled kolimas, vajad kohta hooajaliste dekoratsioonide hoiustamiseks või oled oma kodus korda loomas.

Minilao üürimisel on esimeseks sammuks õige suurusega panipaiga valimine. Õnneks on olemas erineva suurusega minilaod, seega oleneb kõik sellest, mida kavatsed hoiustada.

Meil on Sulle panipaiga valimise juures mõned nõuanded ning samuti aitame Sind abivahendite ja paindlikkusega.

 

Tea, mida Sul on vaja hoiustada

Kõige olulisem samm enne ideaalse nutilao valimist on mõelda hoolikalt läbi, mida on vaja hoiustada. Kui oled koristamas oma keldrit, garaaži või kappi, siis esmalt kogu kõik asjad kokku.

Kui oled kolimas või ümberehitust tegemas, siis proovi kõik kastid paigutada ühte ruumi. Kuigi liiga suure panipaiga valimine pole tõhus, siis on väga tülikas, kui keset kolimist selgub, et Sinu valitud panipaik on liiga väike.

Sellegipoolest, kui avastad, et Sinu valitud nutiladu on liiga väike või liiga suur või vajad lisaladu, anna sellest Nutilaod klienditoele teada ning vabade ladude olemasolul saame muuta või lisada Sulle täiendava lao.

Kui oled hoiustamiseks valinud esemed kokku kogunud, siis veendu ka selles, et need oleks õigesti ette valmistatud. See tähendab hoiustamiseks viidavate esemete katetega ümbritsemist, pakkimist, kastidesse paigaldamist, mullikilega ümbritsemist jne.

Kui Sul on kõik pakitud, mõistad, kui palju ruumi Sinu asjad vajavad.

Asjade pakkimine

 

Pea silmas mõõtmeid

Kui Sa oled aimu saanud sellest, kui palju asju viid Nutilattu, siis saad valida ka sobiva suurusega minilao. Selleks on mitmeid mooduseid.

Sa võid näiteks mõõta oma esemete kõrguse ja laiuse. Pole oluline, kas selleks on pühadekaunistuste kastide virn või külmik, mida plaanid hoiustada, mõõtmine – see aitab Sul tagada, et saad piisava suurusega panipaiga.

 

Nutiladude suurused

Panipaigad on erinevates suurustes, alates 2 m2 kuni standardsete 5 m2 või 10 m2 ja isegi suuremate garaažideni. Parimaks abivahendiks õige suurusega nutilao valimisel on meie panipaikade suuruse juhend.

Väike nutiladu

See juhend annab meie tavapäraste panipaikade mõõtmed ja võrdleb neid, et saaksid parema ülevaate panipaiga suurusest.

Lisaks kasulikele mõõtmetele ja kirjeldustele on juhendis visuaalselt näha erineva suurusega panipaigad, et näeksid, millised need välja näevad.

See on suurepärane moodus näha, kui palju on võimalik mahutada põrandapinnale, aga ka kõrgusesse. Kuigi Sa ei soovi paigutada oma asju liiga kõrgele, on Sul siiski võimalik säästa palju ruumi kasutades ära nutilao kõrgus.

 

Panipaikade tüübid

Lisaks õige suurusega panipaiga valimisele on oluline valida ka õiget tüüpi panipaik. Me pakume erinevat tüüpi nutiladusid:

Köetud ladu – kaitseb külmadel kuudel asju, tänu sellele on võimalik hoiustada temperatuuritundlikke esemeid, näiteks elektroonikat või mööblit.

Garaaž – tüüpiline miniladu, enamjaolt mõeldakse panipaiga valimisel just sellisele.

 

Mida Sa kavatsed hoiustada?

Erinevate suurustega panipaikade teiseks boonuseks on see, et me pakume miniladusid, mis on spetsiaalselt loodud selle jaoks, mida soovid hoiustada.

Isiklik miniladu on hea igasugustele kodus olevatele esemetele. Ning Sa leiad meie juurest abivahendid asjade sissekolimiseks.

Parim Miniladu Jüris - Kiire Ja Lihtne Üüriprotsess!

Meil on panipaigad alates 2 m² (mahutab umbes 20 tavamõõdus kasti) kuni 10 m² (mahutab umbes 100 tavamõõdus kasti).

Saad esimed kaks kuud -50 % soodsamalt

Kiire & Lihtne Üürimine

Vali ruum, mida Sa vajad ja pääsed juba täna ligi!

Täpselt nii suur nagu Sa tahad

Saame olla Sulle abiks alates 2 m² panipaigaga.

Avatud 24 tundi päevas

Meie hoone on klientidele avatud ööpäev läbi.

Parim Asukoht

Mugav ligipääs ja tasuta parkimine otse ukse ees.