KÜSIMUSED JA VASTUSED

Kuidas üürida miniladu?

Enim küsitud küsimused maksete, üürilepingute ja üüriperioodi kohta.

Minimaalne üüriperiood on 1 kuu. Nutiladu saad üürida nii kauaks kui soovid.

Seega saad kasutada Nutiladu nii lühiajalise kui pikajaajalise vajaduse korral. Minimaalne makseperiood on 1 kuu ja kui vaja, võid alati lõpetada Nutilao kasutamise ka varem.

Palun kirjuta meie klienditeenindusele ja me registreerime Sinu soovi süsteemis. Lihtsalt pea meeles, et pead meid üürilepingu kohaselt 30 päeva ette teavitama.
Võid oma asjad kohe enda uude Nutilattu tuua. Kui oled tasunud esimese kuu eest ja üürilepingu allkirjastanud (selleks kulub 5 minutit), saad juurdepääsu oma Nutilaole. Meie nutirakenduse abil pääsed oma telefoniga hoonesse ja oma Nutilattu.

Tasuda saab pangakaardiga, millel on lubatud internetimaksed, lisaks saab kasutada pangalinki või tavalist ülekannet.

Jah, üüri makstakse iga kuu. Sulle saadetakse automaatne meeldetuletus või saad aktiveerida automaatse makse enda pangakaardilt – üüri maksmine toimub sellisel juhul tähtaja saabudes automaatselt. Peale igat makset saadetakse Sulle arve PDF failina.

Ei, me ei võta sularaha vastu.

Võtame makseid vastu ainult kodulehe kaudu. Erandina võid meilt küsida arvet enne makse tegemist – peamine viis tasumiseks on kaardiga või pangalingiga ning arve väljastatakse kohe peale makset automaatselt. Kui Sul on küsimusi või vajad maksete puhul abi, võta meiega ühendust ja me aitame Sind.

Kuidas kasutada miniladu?

Enim küsitud küsimused ja vastused selle kohta, kuidas miniladusid kasutada.

Põhimõtteliselt saad Sa hoiustada kõike, mida hoiaksid oma kodus, garaažis või hoovis.

  • keskkonnale ja inimeste tervisele ohtlike aineid;
  • kergestisüttivaid ja plahvatusohtlikke vedelikke ning aineid;
    narkootilisi ja toksilisi aineid;
  • relvi, laskemoona ja lõhkeaineid;
  • kokkusurutud gaase, s.h aerosoolid, mürgiseid aineid (arseen, tsüaniid, elavhõbe, rotimürk jne), radioaktiivseid aineid, söövitavaid aineid;
  • rõhu all olevat porolooni, polüester;
  • puitu ja porolooni, välja arvatud kui need on osa hoiustatavast mööblist;
  • elusloomi, -linde, -kalu jne.

Nutiladu saad avada enda nutitelefoniga või eraldi soetatava puldi abil. Sa saad kasutada enda telefoni nutilao avamiseks. Sulgemiseks tuleb uksel paiknev riiv lihtsalt kinnisesse asendisse lükata ja uks ongi lukus.

Sinu telefon on võtmeks ka hoonesse sisenemisel.

Hoonesse ja enda lattu pääsed 24 tundi ööpäevas, igal nädalapäeval, kogu aasta vältel.

Jah, Sa pääsed enda laoruumi juurde millal iganes Sa soovid. Hoone on alati lukus ja turvaline, kuid enda telefoniga saad hoonesse alati sisse.