5 kasulikku „tagasi kooli“ nõuannet väikeste laste vanematele

Kas oled uueks õppeaastaks valmis? Et õppeaasta algaks sujuvalt, katseta neid 5 „tagasi kooli“ nõuannet!

 

„Tagasi kooli“ nõuanded algkooliõpilaste vanematele

 

Treeni aju: suve jooksul võivad kahjuks õpilased unustada mitmed teadmised, mida nad omandasid möödunud õppeaastal. Et ajult ämblikuvõrk pühkida, innusta mõned nädalad enne uue õppeaasta algust last lugema ja kirjutama.

 

Külasta kooli ja kohtu õpetajaga: kui kool korraldab kohtumise õpetajaga, osale sellel koos oma lapsega. Jalutades koolimajas ja vaadates, kus asuvad söökla, võimla, kontor ja klassiruumid aitab see närve rahustada. Kui Sina ja Sinu laps kohtute õpetajaga, uuri, millised on parimad suhtlusviisid kooliga.

Koolikohtumine

Sea juba enne õppeaasta algust sisse rutiin: üleminek suverutiinilt koolirutiinile võib olla tervele perele suur muudatus. Alusta koolirutiiniga nädal enne esimest koolipäeva – pane kell hommikul varasemaks helisema, valmista koolipäevale omane hommikusöök ja jalutage isegi bussipeatusse. Selliste lihtsate rutiinsete tegevuste sisse viimine võib vähendada kooli tagasi minemise närvilisust.

 

Mine osta koolitarbed: osta koolitarbed enne õppeaasta algust. See laseb lapsel olla enne õppeaasta algust rohkem põnevil ja ka rohkem valmistunud uueks õppeaastaks.

 

Loo oma kodus koht õppetööde tegemiseks: määra kodus kindel koht õppetööde tegemiseks. See aitab edendada nii tervislikku õppimis- ja kodutööde tegemise harjumust kui ka vähendada kõrvalistest tegevustest tingitud häirivaid faktoreid.

 

Kui üürid minilao, on Sul võimalik terve õppeaasta olla väga organiseeritud.

 

Sul võib olla keeruline leida aega maja korras hoidmisega, kuna Sinu tihe päevakava on täidetud tööga, laste trennidesse viimise ja toomisega ning lapsed toovad ka oma sõpru külla pärast koolipäeva lõppu.

Nädala lõpus võib maja koristamine ja korrastamine olla terve päeva projekt.

Kodu koristamine

Paljudel peredel on aidanud kooliaastat korrastatult alustada minilao üürimine. Nad hoiustavad seal hooajaväliseid riideid, spordivarustust ja palju muud. Mida vähem on Sinu kodus korralagedust, seda lihtsam on selle korrastamine.

Parim Miniladu Jüris - Kiire Ja Lihtne Üüriprotsess!

Meil on panipaigad alates 2 m² (mahutab umbes 20 tavamõõdus kasti) kuni 10 m² (mahutab umbes 100 tavamõõdus kasti).

Saad esimed kaks kuud -50 % soodsamalt

Kiire & Lihtne Üürimine

Vali ruum, mida Sa vajad ja pääsed juba täna ligi!

Täpselt nii suur nagu Sa tahad

Saame olla Sulle abiks alates 2 m² panipaigaga.

Avatud 24 tundi päevas

Meie hoone on klientidele avatud ööpäev läbi.

Parim Asukoht

Mugav ligipääs ja tasuta parkimine otse ukse ees.