Kuidas paigutada enda asjad oma minilaos, kui vajad sagedast juurdepääsu

Minilao üürimisel ei vaja enamik inimesi sagedast juurdepääsu, kuid siiski on ka üürnikke, kes seda vajavad.

Pole oluline, kas oled äriomanik, kes hoiustab oma inventari ja muud varustust või tavaline üürnik, kes vahel soovib heita pilgu oma panipaigale – tähtis on, et Sinu panipaigas oleks asjad hästi paigutatud.

Sagedase juurdepääsu kasutamisel aitab panipaiga korrastamine säästa Sul igal külastuskorral aega.

Kui kasutad oma nutiladu sagedasti, siis siin on Sulle 7 nõuannet

1. Mõtle läbi paigutus: Et Sinu panipaik oleks korrastatud, tuleb enne asjade sisse viimist kõik korralikult läbi mõelda. Koosta kaart, kus on märgitud, kuhu mingi kategooria esemed paigutad.

2. Paiguta asjad kategooriate järgi: Kui oled paigutuse läbi mõelnud, sorteeri asjad kategooriate järgi. Näiteks paigalda kõik riided ühte nurka ja kõik dokumendid teise nurka.

3. Veendu, et kõik kastid oleks sildistatud: Kuigi see samm võib tunduda lihtne, on see siiski väga oluline. Enne kui paned kastid panipaika, veendu, et kastidele on märgitud nende sisu.

Hea oleks märgistada kõik neli külge. Sel juhul pole tähtsust, kus poolt kasti vaatad, Sa saad ikkagi ülevaate, mis kastis on.

Sildid kastidel

4. Prioritiseeri esemed asukoha järgi: Kui Sa vajad mõnda kasti sagedamini kui teisi, siis paiguta see ettepoole. Esemeid, mida Sa väga sagedasti ei vaja, paiguta tahapoole.

5. Aseta suuremad esemed seinale lähemale: Kui Sa oled olulisemad asjad paigutanud nutilaos ettepoole, paigalda suuremad esemed seinale lähemale. Paigalda alles jäänud väiksemad esemed suurte esemete ette. Selline paigaldus võimaldab Sul saada selge ülevaate kõigest, mis Sul on minilaos.

6. Jäta keskele ruum käimiseks: Kui Sinu nutiladu on 5 m2 või suurem, jäta liikumiseks ruum lao keskele. See võimaldab Sul tagapool olevatele esemetele palju kergemini ligi pääseda.

7. Kaalu, kuidas pinda vertikaalselt kasutada: Üheks lihtsamaks viisiks, et panipaik oleks hästi korrastatud, on riiulite lisamine. Tänu riiulitele on Sul rohkem ruumi ja väikesed esemed ei kuhju põrandale.

Riiulid panipaika

Kasuta kruvivabasid metallriiuleid – see on parim variant, kuna tavaliselt ei tohi Sa lepingujärgselt midagi seintele paigaldada.

Lihtsaim koht metallriiulite ostmiseks on Bauhaus  Kasuta nende Click & Collect süsteemi ja telli Bauhausi kodulehelt kastid ja pakkematerjal ette – nii saad kiiresti kõik vajaliku kätte ilma poodi sisenemata. Oota sõnumit ja mine järgi.

Parim Miniladu Jüris - Kiire Ja Lihtne Üüriprotsess!

Meil on panipaigad alates 2 m² (mahutab umbes 20 tavamõõdus kasti) kuni 10 m² (mahutab umbes 100 tavamõõdus kasti).

Saad esimed kaks kuud -50 % soodsamalt

Kiire & Lihtne Üürimine

Vali ruum, mida Sa vajad ja pääsed juba täna ligi!

Täpselt nii suur nagu Sa tahad

Saame olla Sulle abiks alates 2 m² panipaigaga.

Avatud 24 tundi päevas

Meie hoone on klientidele avatud ööpäev läbi.

Parim Asukoht

Mugav ligipääs ja tasuta parkimine otse ukse ees.