Nõuanded pesumasinate, kuivatite ja köögiseadmete hoiustamiseks Nutilaos

Olenemata sellest, kas kolid või teed oma kodus remonditöid, võib juhtuda, et Sul on vaja ruumi oma kodumasinate hoidmiseks.

Olenemata sellest, kas plaanid hoiustada oma seadmeid kuu või kauem, aitavad korralikud hoidmistingimused nende seisukorda säilitada. Pesumasina, kuivati või köögiseadmete hoiustamiseks ettevalmistamine võib pikas perspektiivis end ära tasuda.

Kui Sa vajad nõuandeid oma pesumasina, kuivati, külmiku või pliidi ja ahju korralikuks hoiustamiseks, siis loe kindlasti läbi see kasulik juhend.

 

Samm-sammuline õpetus pesumasina ja kuivati hoiustamiseks

Investeering uude pesumasinasse ja kuivatisse võib olla üsna suur. Seetõttu on väga oluline nende õige hoiustamine, et need ka tulevikus hästi töötaksid. Loe meie kolme lihtsat sammu, kuidas valmistada pesumasinat ja kuivatit hoiustamiseks ette.

pesumasin ja kuivati nutiladiu

1. samm: Pesumasina ja kuivati puhastamine

Enne, kui viid oma pesumasina ja kuivati minilattu, tuleb Sul need põhjalikult puhastada ja kuivatada, et vältida rooste teket.

Käivita pesumasina puhastustsükkel. Kui peale seda on ikka veel näha puhastusvahendit, siis käivita puhastustsükkel veel kord, lisades neli tassitäit äädikat ja kasutades kõige kõrgemat võimalikku temperatuuri. Jäta pesumasinale piisavalt aega kuivamiseks ja enne hoiustamist kontrolli kindluse mõttes veel kord, et masinasse poleks jäänud niiskust. Vastasel juhul võib pesumasinasse tekkida hallitust.

Kuivati puhastamiseks eemalda ebemefilter ning pese seda vee ja seebiga. Järgmisena puhasta ülejäänud seade tolmust, kiududest ja mustusest.

 

2. samm: Pesumasina ja kuivati vooluvõrgust lahti ühendamine

Eemalda oma pesumasinalt ja kuivatilt kõik osad, mis võivad transpordi käigus välja kukkuda, nagu näiteks ebemefilter. Enne pesumasina ja kuivati lahti ühendamist loe tootjapoolset juhendit. Enne mõlema seadme lahti ühendamist lülita välja elekter ning sulge vee kraan.

 

3. samm: Pesumasina ja kuivati teisaldamine ning hoiustamine

Enne pesumasina ja kuivati liigutamist sulge mõlema seadme uksed ja kata masinad lina või tekiga. Kui oled masinad kärule kinnitanud, saad need teisaldada minilattu. Olenemata sellest, kas hoiustad lühi- või pikaajaliselt, jäta seadmete uksed lahti, et seadme sisse jäänud niiskus ei teeks Sinu masinatele liiga.

 

 

Nõuanded külmiku hoiustamiseks

Külmiku ettevalmistamine hoiustamiseks võib olla keeruline ülesanne, kuna see võib olla üks Sinu suurimaid kodumasinaid. Järgi meie kolme sammu, et oleksid parimal moel ette valmistatud.

külmkapp nutiladu

1. samm: Külmiku ettevalmistamine

Enne külmiku viimist minilattu tuleb nädal varem alustada ettevalmistustega. Ühenda oma seade vooluvõrgust lahti, eemalda kõik toiduained ja aseta käterätik sügavkülmiku alla, et imada sinna sisse sulamisest tekkiv niiskus. Kui Su külmikus on suurem kogus jääd, siis kasuta piisava suurusega kaussi sulamisvee kogumiseks.

 

2. samm: Külmiku puhastamine

Kui Su külmik on lahti ühendatud ja sügavkülmik on jõudnud üles sulada, siis kuivata allesjäänud niiskus. Puhasta seadme sisemised ja välised pinnad.

 

3. samm: Külmiku transportimine Nutilattu

Pärast külmiku põhjalikku puhastamist eemalda kõik sahtlid ja riiulid või teibi need teisaldamise ajaks kindlalt kinni. Kasuta näiteks maalriteipi, mida on võimalik hiljem ilma jälgi jätmata eemaldada. Jälgi, et külmik oleks püstises asendis vältimaks tagaküljel olevate komponentide kahjustamist. Lõpetuseks, väga oluline on asetada külmik minilattu korrektselt. Hoiusta külmik püstises asendis, jäta uksed lahti, et alles jäänud niiskus ei kahjustaks külmiku sisu.

 

 

Nõuanded pliidi ja ahju hoiustamiseks

Pliidid ja ahjud võivad olla väga suured ja neid on hoiustamiseks raske ette valmistada. Nutilaol on nõuanded, mille järgimine muudab protsessi veidi lihtsamaks.

pliit ja ahi Nutilaod

1. samm: Pliit ja/või ahju üle mõõtmine

Enne kui Sa viid oma pliidi ja ahju Nutilattu, tuleb Sul seade üle mõõta. Seeläbi valmistad end ette seadme liigutamiseks oma kodus ja teisaldamiseks kolimisautosse. Lisaks sellele on minilaod erineva suurusega, seega on oluline leida ruum, mis vastab just Sinu vajadustele.

 

2. samm: Pliidi ja ahju puhastasmine

Ahju puhastamine on võtmetähtsusega, kui soovid seda hoiustada. Kui jätad ahju toidupuru, kõrbenud toidu ja muu mustuse, võivad Sul mõnes minilaos tekkida probleemid kahjuritega.

Ahju puhastades pühi see kuiva puhastuslapiga pealt, külgedelt, seest ja väljastpoolt, et eemaldada kuivanud toit ja tolm. Rasva eemaldamiseks pane pihustuspudelisse võrdselt sidrunimahla ja valget äädikat. Järgmisena pritsi segu ahju rasvastele pindadele, lase sellel 10 minutit seista ja seejärel pühi see märja lapiga ära.

 

3. samm: Elektri- ja gaasipliidi lahti ühendamine

Elektripliidi lahti ühendamiseks lülita välja kaitselüliti ja seejärel eemalda seade pistikust. Kui Sul on gaasipliit, jälgi, et gaasi ligipääs oleks täielikult kinni keeratud enne torustiku lahti ühendamist.

Kuigi pliidi ja ahju lahti ühendamine on suhteliselt lihtne protsess, on kõige olulisem siiski see, kuidas Sina end seejuures tunned. Kui Sa soovid, siis Sul on alati võimalik palgata spetsialist seda tegema.

 

4. samm: Pliidi ja ahju teisaldamine ning hoiustamine

Pliidi ja ahju teisaldamise ajal kinnita kõik nupud teibiga. Kui Su pliit ja ahi on juba minilaos, kata see teki või linaga ja jäta see püstisesse asendisse kogu hoiustamisperioodiks.

 

 

Parim Miniladu Jüris - Kiire Ja Lihtne Üüriprotsess!

Meil on panipaigad alates 2 m² (mahutab umbes 20 tavamõõdus kasti) kuni 10 m² (mahutab umbes 100 tavamõõdus kasti).

Saad esimed kaks kuud -50 % soodsamalt

Kiire & Lihtne Üürimine

Vali ruum, mida Sa vajad ja pääsed juba täna ligi!

Täpselt nii suur nagu Sa tahad

Saame olla Sulle abiks alates 2 m² panipaigaga.

Avatud 24 tundi päevas

Meie hoone on klientidele avatud ööpäev läbi.

Parim Asukoht

Mugav ligipääs ja tasuta parkimine otse ukse ees.