Kuidas minna üle talviselt riietuselt kevadisele?

Kevad on õhus! Pärast seda, kui oled investeerinud sügis- ja talverõivastesse, on väga kahju neid järgnevaks aastaajaks ära panna.

Kuid olles loominguline, on võimalik kanda ühe aastaaja riietust ka järgmisel. Olgem ausad, kuigi kevad võib olla lähedal, siis alati nii just ei tundu.

Ühel päeval võid kanda lühikesi pükse, kuid järgmisel päeval lõdised pikkades pükstes ja kapuutsiga pusas. Selles postituses saad teada, kuidas minna talviselt riietuselt üle kevadisele.

Üleminek talviselt riietuselt kevadisele

winter clothing

Haara kardiganide järele: Kardiganid on peamisteks riietusesemeteks talvekuudel. Need hoiavad Sind soojas, kuid annavad samas riietusele täiendavat elegantsi. Kevadel kasuta aga õhemaid kardigane. Õhem kardigan on mõistlik haarata päevadel, mil ilm on heitlik.

Sukkpüksid: Kandes sukkpükse koos seelikuga on Sul suurepärane võimalus kanda kevadriideid, kuid samas hoiad end soojas.

Pealmine kiht: Sul on võimalik kanda oma sooja ilma lemmikrõivaid, enne kui ilm on täiesti soojaks läinud. Näiteks sobitades jakk oma lemmik kevadkleidiga, saad anda suurepärase kevadise välimuse.

Lisa kampsun: Samuti saad kanda kevadist seelikut, kui sobitad selle paksu talvekampsuniga. Kampsuniga sobitatud seelik hoiab Sind soojas ja on samas moekas.

Heledad teksapüksid kuuluvad kevadise ja suvise põhiriietuse hulka. Sellist tooni teksapükse saab kergesti sobitada paksu kampsuniga.

Värvilised jalatsid: Kui Sa kannad riietust, mis sobib paremini jahedama ilmaga, saad Sa seda rõõmsamaks muuta värviliste jalatsitega. Värvilaik annab Sinu riietusele soojema ilma mulje.

Hoiusta oma hooajalisi riideid minilaos

Nutilaod storage

Kuigi Sa saad mitmeid esemeid kanda nii talvel kui ka kevadel, siis kõiki ikkagi ei saa. Sa ei vaja talvesaapaid, pakse talvemantleid, mütse ja salle, kui ilm hakkab muutuma.

Üks peamisi põhjuseid, miks inimesed üürivad Nutilao, on hooajaliste rõivaste ja teiste esemete hoiustamine.

Nutilao üürimine jätab Sulle koduses majapidamises rohkem ruumi ja Su asjad on paremini organiseeritud.

 

Parim Miniladu Jüris - Kiire Ja Lihtne Üüriprotsess!

Meil on panipaigad alates 2 m² (mahutab umbes 20 tavamõõdus kasti) kuni 10 m² (mahutab umbes 100 tavamõõdus kasti).

Saad esimed kaks kuud -50 % soodsamalt

Kiire & Lihtne Üürimine

Vali ruum, mida Sa vajad ja pääsed juba täna ligi!

Täpselt nii suur nagu Sa tahad

Saame olla Sulle abiks alates 2 m² panipaigaga.

Avatud 24 tundi päevas

Meie hoone on klientidele avatud ööpäev läbi.

Parim Asukoht

Mugav ligipääs ja tasuta parkimine otse ukse ees.